رفع فیلتر تلگرام

ارسال شده در تاریخ ۳۰ فروردین ۹۷ در دسته بندی وبلاگ HI VPN

رفع فیلتر تلگرام با hi vpn

رفع فیلتر تلگرام پیام‌رسان تلگرام – اندروید شما میتوانید با پراکسی mtproto و socks همیشه برای خرید vpn  و خرید ساکس socks برای تلگرام به سایت hivpn مراجعه کنید

فیلترشکن تلگرام اندروید

فیلترشکن تلگرام اندروید

با توجه به دستور کار قرار گرفتن فیلترینگ تلگرام اندروید در روسیه و ایران، همچنین حذف این برنامه از کافه بازار و برخی دیگر از فروشگاه‌های برنامه‌های موبایل و تلاش دولت برای محدود کردن دسترسی کاربران به این پیام‌رسان، نسخه‌های جدید تلگرام دارای فیلترشکن (نسخه رسمی) از این پس در این بات به‌صورت به‌روزرسانی شده، در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

توصیه ما به شما کاربران پیام‌رسان تلگرام این است که برنامه تلگرام نصب شده در گوشی‌های خود را به هیچ عنوان حذف نکنید و از نصب برنامه‌های متفرقه به نام تلگرام بدون فیلتر پرهیز کنید. شرکت تلگرام برای مقابله با فیلترینگ، در داخل برنامه اصلی خود فیلترشکن ساکس socks  تعبیه کرده و تنها کافیست آن را از طریق فروشگاه برنامه‌های گوگل (Google Play) آپدیت کنید. در صورتی که امکان چنین کاری برای شما مقدور نبود، ما فایل آپدیت تلگرام را برای شما در اینجا آماده کرده‌ایم که می‌توانید از آن استفاده کنید.

همچنین می‌توانید در صورت فیلتر شدن تلگرام، یک ایمیل خالی به نشانی hivpnn@gmail.com برای ما ارسال کنید تا با عضویت در خبرنامه فیلترشکن‌ها، جدیدترین نسخه‌های فیلترشکن‌ها و تلگرام رسمی دارای فیلترشکن را دریافت کنید.

کانال تلگرام hivpn

https://t.me/hiserver

ربات فیلترشکن تلگرام

https://t.me/hivpnpaybot